Implantologia Trzebnica

Na przestrzeni wiekowego rozwoju stomatologii implantologia jest stosunkowo młodą dziedziną, która coraz szybciej i mocniej zakorzenia się w ramach nowoczesnego leczenia stomatologicznego . Dzięki zastosowaniu najnowszych materiałów ( m.in. tytan ,cerkon) i nowoczesnych technologii takich jak tomografia komputerowa lekarz stomatolog jest w stanie odtworzyć brak pojedynczego zęba lub całej grupy zębowej, przywracając tym samym Pacjentowi ponowną sprawność zgryzową .

W naszym gabinecie zabiegi implantacji wykonywane są po uprzednim, skrupulatnym badaniu Pacjenta oraz wykonaniu szeregu dodatkowych badań. Dysponujemy urządzeniem radiologicznym wykonującym zdjęcia warstwowe ( 3DTS), dzięki którym stomatolog jest w stanie zobaczyć jak wygląda kość, czyli miejsce potencjalnego założenia implantu zęba. Sam zabieg przebiega sprawnie (30-50min) i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przez co jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla Pacjenta, a nowoczesne rozwiązania i technologie w dziedzinie implantologii pozwalają na osiągnięcie pożądanego efektu estetycznego.

Wszystkie zabiegi w jednym miejscu

Usługi

Gabinet Dentonica oferuje szeroki wachlarz usług stomatologicznych wykonywanych na najwyższym europejskim poziomie. W procesie leczenia wykorzystywane są najnowsze, sprawdzone materiały oraz precyzyjne urządzenia, które podnoszą standard leczenia i są gwarancją najwyższej jakości zabiegów. Nasi lekarze stomatolodzy dysponują pełnym zakresem diagnostycznym, wykorzystując aparat do wykonywania zdjęć panoramicznych, zdjęć zatok, projekcji stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęć bocznych głowy oraz zdjęć projekcji P-A jak również zdjęć wielopłaszczyznowych 3DTS wykorzystywanych podczas implantacji. Głównym założeniem Gabinetu Dentonica jest wykonanie najwyższej jakości usługi stomatologicznej przy zachowaniu jej przystępnej ceny, której efektem jest zdrowy uśmiech i zadowolenie naszych Pacjentów.

Sprawdź naszą kompleksową ofertę

Usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie zabiegi w jednym miejscu. Dbamy o Twój komfort.
Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź
Images
 • Images

  Implantologia Trzebnica

  Pracujemy z największą precyzją, przywracamy piękny uśmiech

  Images
  Images
  Images

  Protetyka Trzebnica

  Poznaj wszystkie rodzaje proponowanych uzupełnień protetycznych

  Images

  Ortodoncja Trzebnica

  Pomożemy dobrać właściwą metodę leczenia zgryzu

  Images
 • Images
  Images

  Stomatologia dziecięca Trzebnica

  Najmłodszych otaczamy szczególną troską. Minimalizujemy stres wizyty.

  Images

  Stomatologia zachowawcza Trzebnica

  Bezbolesne znieczulenia, komfort wizyty.

  Images
  Images
  Images

  Diagnostyka RTG Trzebnica

  Właściwa diagnostyka pozwala nam postawić właściwą diagnozę. Wykonujemy zdjęcia panoramiczne na miejscu.

  Images
  Images

  Wybielanie zębów

  Skuteczne wybielanie zębów

  Images
  Images

  Endodoncja (leczenie kanałowe)

  Skutecznie ratujemy zęby przed usunięciem